medpack.CZ
rezidence WALTROVKA


 Jsme obchodním zastoupením pro Českou republiku skupiny společností Medpack Swiss Group se sídlem ve Švýcarsku, která disponuje třemi vlastními továrnami s moderními technologiemi a distribučními dceřinými společnostmi po celém světě.

 Společnost Medpack Swiss Group zajišťuje výrobu, vývoj a inovace, globální distribuci a marketing široké škály zdravotnických, vitamínových a ochranných produktů.

 Profesionální tým společností Medpack Swiss Group nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti zdravého životního stylu. Filozofií je poskytovat zákazníkovi kreativní, inovativní produkty a služby ve výborném poměru ceny a  nejvyšší kvality. Široký sortiment výrobků pro zdraví, péči o krásu, zdravotní pěči a to pro domácí použití i sportovní nebo zdravotnická zařízení. Na odpovídajících segmentech trhu úspěšně obsazujeme vedoucí pozice.

 Výrobní závody společností Medpack Swiss Group splňují požadavky systému řízení jakosti podle ISO 9001 a ISO 13485 a výrobní požadavky evropské směrnice 93/42 / EEC Příloha II čl. 3. Výrobní proces je kontrolován  podle ISO 4074.

 Váš medpack tým