SWISS ENERGY CALCIVIT + D3 Kapsle s postupným uvolňováním

Doporučená MO cena

550 Kč

SWISS ENERGY CALCIVIT

S VITAMÍNEM D3

Vyrobeno ve Švýcarsku

30 tvrdých pomalu se uvolňujících bezbarvých želatinových kapslí s mikropeletami.

 

SWISS ENERGY CALCIVIT obsahuje vápník, který je nezbytný pro zdravé kosti a zuby. Napomáhá také správnému srážení krve. Vitamín D3 neboli cholekalciferol, je jednou z forem vitamínu D, známého to vitamínu ze slunce, který si lidské tělo nedokáže samo vyrobit, a přitom je pro něj naprosto nezbytné. Vitamín D3 podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá k efektivnímu vstřebávání a využití vápníku v těle. Rovněž přispívá k normální hladině vápníku v kostech a udržení normálního stavu zubů a kostí. Podporuje normální činnosti svalů, při jeho nedostatku nám tedy hrozí větší nebezpečí zranění, ať už jde o zlomeniny či svalová zranění. Vitamín K2 se podílí na výstavbě kostí a zajišťuje jejich pevnost.

Bez složek obsahujících lepek. Bez laktózy. Bez sladidel, umělých barviv, příchutí a konzervačních látek.

Vhodné pro vegany.

 

JEDNA KAPSLE OBSAHUJE

*RHP %

Vápník

200 mg

25

Vitamín D3

7,5 µg

150

Vitamín K2

25 µg

33

*RHP % - Referenční denní příjem

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Jedna kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Jednu kapsli zapijte dostatečným množstvím vody.


UPOZORNĚNÍ: Neužívejte v případě citlivosti na některou ze složek produktu. Ženy, které jsou těhotné nebo těhotenství plánují, by se měly poradit s lékařem dříve, než začnou tento doplněk užívat. Nevhodné pro děti do 14 let. Potravinové doplňky nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte po uplynutí doby vyznačené obalu. 


SKLADOVÁNÍ: Skladujte v dobře uzavřeném obalu na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření při teplotě nižší než 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Parametry produktu

Kód KAPSLE_CALCIVIT

Dokumenty ke stažení