SWISS ENERGY OMEGA-3 Multivit

Doporučená MO cena

719 Kč

SWISS ENERGY OMEGA-3 MULTIVIT

PODPORA SRDCE A CELKOVÉHO ZDRAVÍ

Doplněk stravy, vyvinuto ve Švýcarsku

Swiss Energy Omega-3 Multivit obsahuje vysokou koncentraci mastných kyselin Omega-3 EPA a DHA a 12 základních vitamínů. Tento komplex je ideální pro udržování všech životně důležitých funkcí a systémů organismu včetně imunitního systému.

  • Zdraví kardiovaskulárního systému

Omega-3 přispívá k normalizaci hladiny dobrého cholesterolu, pomáhá regulovat krevní tlak a snižuje riziko srdečních a cévních onemocnění.

  • Zdraví mozku a nervového systému

Mozková tkáň se skládá ze 60% tuku a pro správnou funkci potřebuje zejména Omega-3 mastné kyseliny. Klinické studie ukázaly, že se zvyšováním obsahu Omega-3 ve stravě můžou zlepšit kognitivní funkce i schopnost učení. Omega-3 mají vliv na regulaci nervového systému.

  • Zdraví kloubů

Omega-3 mastné kyseliny mohou zabránit destrukci chrupavky v kloubech. Několik studií uvádí, že Omega-3 může zmírnit bolest v případě onemocnění kloubů, zlepšit jejich flexibilitu a potlačit zánět.

  • Diabetes

Předpokládá se, že Omega-3 může zvýšit citlivost buněk na inzulín a v důsledku toho snížit hladinu glukózy v krvi.

  • Zdraví očí

Některé studie ukazují, že Omega-3 mastné kyseliny mohou pomoci chránit oči dospělých před změnami souvisejícími s věkem a syndromem suchého oka. Podporují také normální průtok nitrooční tekutiny a snižují tak riziko vzniku glaukomu.

  • Péče o pokožku, vlasy a nehty

Omega-3 mastné kyseliny jsou základními stavebními prvky pro lidské vlasy a nehty. Vlasy jsou lesklejší a pružnější. Omega-3 zjemňuje a čistí pokožku.

  • Bohatý komplex 12-ti vitamínů zajišťuje vyvážený denní příjem s pozitivním komplexním účinkem na vaše zdraví a celkovou pohodu.

Dle doporučení WHO je třeba příjem Omega 3 EPA a DHA minimálně 500 mg na den.

1 kapsle obsahuje:

% RHP*

Rybí tuk:

1000 mg

-

 

   Omega 3

600  mg

-

     - z toho EPA

 300 mg

-

     - z toho DHA

 200 mg

-

Vitamín C (kys. L-askorbová)

 40 mg

50

Vitamín B3 (niacin)

8 mg

50

Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát)

6 mg

50

Vitamín B5 (kys. pantothenová)

3 mg

50

Vitamín B12 (kyanokobalamin)

1,25 µg

50

Vitamín B6 (pyridoxin)

0,7 mg

50

Vitamín B2 (riboflavin)

0,7 mg

50

Vitamín B1(thiamin)

0,55 mg

50

Vitamín A (retinol)

0,4 mg

50

Vitamín B9 (kyselina listová)

0,1 mg

50

Vitamín D3 (cholekalciferol)

2,5 µg

50

Vitamín B7 (biotin)

25 µg

50

 *%RHP = Referenční hodnota příjmu    


Nutriční hodnota na 100 g:
Sacharidy - 1,1 g; proteiny - 15 g; tuky - 66 g.

Energetická hodnota na 100 g: 2794 kJ / 667 kcal.

 

SLOŽENÍ: Rybí olej (60%); želatina; zvlhčovadlo: glycerol, sorbitol; zahušťovadlo: glycerol monostearát, včelí vosk; kyselina askorbová; emulgátor: slunečnicový lecitin; koncentrát d-a-kopherolu [d-a-tokoferol, rafinovaný sójový olej]; nikotinamid; barvivo: oxidy a hydroxidy železa; D-pantothenát vápenatý; retinylpalmitát [slunečnicový olej, retinyl palmitát, dl-a-tokoferol]; kyanokobalamin [maltodextrin, citrát trisodný, kyselina citronová, kyanokobalamin]; pyridoxin hydrochlorid; riboflavin; thiaminmononitrát; kyselina listová; cholecalciferol [triglyceridy se středním řetězcem, cholekalciferol, dl-a-tokoferol]; biotin.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Jednu kapsli denně zapijte dostatečným množstvím vody. Balení obsahuje 30 kapslí.

UPOZORNĚNÍ: Neužívejte v případě citlivosti na některou ze složek produktu. Ženy, které jsou těhotné nebo těhotenství plánují, by se měly poradit s lékařem dříve, než začnou tento doplněk užívat. Nevhodné pro děti do 14 let. Potravinové doplňky nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte po uplynutí doby vyznačené na obalu.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v dobře uzavřeném obalu na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření při teplotě nižší než 25°C a mimo dosah dětí.

Parametry produktu

Kód OMEGA_MULTIVIT

Dokumenty ke stažení